Mieszkańcy Krosna informowani są o czasowym zamknięciu ul. Staszica, które potrwa do piątku, 19 września. Restrukturyzacja związana jest z usuwaniem usterek nawierzchni, co wymaga podjęcia odpowiednich działań w terenie. Odcinek ulicy o długości około 40 metrów od przejścia dla pieszych, znajdującego się przy skrzyżowaniu z ul. Piotr Skargi, będzie całkowicie niedostępny dla ruchu pojazdów. Na pozostałym odcinku ulicy wprowadzono ruch dwukierunkowy.
Wjazd na ul. Staszica będzie możliwy jedynie od strony ul. Wisłoczej, zaczynając od Placu Konstytucji 3 Maja. Zmiany w organizacji ruchu mają na celu ułatwienie przejazdu, mimo prowadzonych prac budowlanych. Z uwagi na prowadzone prace, mieszkańcy proszeni są o szczególną ostrożność oraz dostosowanie się do nowych zasad ruchu drogowego.
Prace, które trwają w okolicy ul. Staszica, mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz zapewnienie komfortu użytkownikom. Władze miasta przepraszają za wszelkie utrudnienia, które mogą wyniknąć z tych działań, i zachęcają do śledzenia komunikatów dotyczących organizacji ruchu. Szczegółowy schemat czasowej organizacji ruchu jest dostępny dla zainteresowanych, co powinno pomóc w lepszym zrozumieniu zmian na ulicy.
Źródło: Urząd Miasta Krosno
Oceń: Zamknięcie ul. Staszica do piątku w związku z pracami budowlanymi
Zobacz Także