UWAGA! Dołącz do nowej grupy Krosno - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Sukcesy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate na XI Turnieju o Puchar Wójta Gminy Zamość

Gabriela Pabiańczyk

Gabriela Pabiańczyk


Krośnieński Klub Kyokushin Karate odniósł znaczące sukcesy podczas XI Turnieju o Puchar Wójta Gminy Zamość, który miał miejsce w Żdanowie. W zawodach, które odbyły się w sobotę, 11 października, uczestniczyło aż 226 zawodników reprezentujących 17 klubów z Polski i Ukrainy. Zawodnicy z Krosna zaprezentowali swoje umiejętności, zdobywając czołowe lokaty w różnych kategoriach. Ich osiągnięcia są powodem do dumy dla lokalnej społeczności oraz klubu.

Wśród uczestników turnieju, siedmioro karateców z Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate osiągnęło znaczące wyniki. W sumie, zawodnicy klubu zdobyli pięć pucharów, co potwierdza wysoką jakość treningów oraz determinację młodych sportowców. W szczególności wyróżniające się wyniki osiągnęli: Karolina Zajdel, która zdobyła pierwsze miejsce w kumite oraz trzecie w kata, a także Leon Rząsa, który uplasował się na pierwszej pozycji w kumite.

Na podium znaleźli się również Milena Szczepanik oraz Piotr Czubik, obydwoje zdobywając trzecie miejsca w kumite. Warto odnotować, że w zawodach startowali również Antoni Kosiba oraz Karol Makiel. Sukcesy tych karateców to znak rosnącej popularności sztuk walki w regionie oraz motywacja dla kolejnych pokoleń do podejmowania wyzwań sportowych. Gratulujemy wszystkim zawodnikom z krośnieńskiego klubu i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!

Źródło: Urząd Miasta Krosno


Oceń: Sukcesy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate na XI Turnieju o Puchar Wójta Gminy Zamość

Średnia ocena:4.45 Liczba ocen:13


Zobacz Także