Reprezentacja Polski U19M w piłce siatkowej, pod przewodnictwem trenera Jacka Nawrockiego, powróciła do Krosna na kolejne zgrupowanie. Przygotowania do zbliżających się mistrzostw świata, które odbędą się w Azerbejdżanie, nabierają tempa. Zawodnicy będą mieć okazję do rywalizacji, rozgrywając trzy mecze międzypaństwowe z reprezentacją Chin. Wydarzenie to odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Bursaki.
Podczas tego zgrupowania, które jest kontynuacją wcześniejszych przygotowań, polska drużyna siatkarska nabiera doświadczenia i umiejętności, które będą niezwykle istotne w kontekście nadchodzących mistrzostw. Zaciekła rywalizacja z drużyną Chin dostarczy zarówno zawodnikom, jak i kibicom emocjonujących chwil oraz sprawdzi przygotowanie ekipy do najważniejszego turnieju tego sezonu.
Mecze odbędą się w dniach 4, 5 i 7 czerwca, a dostęp do hali MOSiR będzie wolny dla wszystkich chętnych. Mieszkańcy Krosna oraz miłośnicy siatkówki są serdecznie zapraszani na te wymagające spotkania, które z pewnością przyniosą wiele sportowych emocji oraz wsparcia dla młodych reprezentantów kraju w ich drodze do sukcesu na arenie międzynarodowej.
Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
Oceń: Reprezentacja Polski U19M w Siatkówce Po Raz Drugi w Krosnie
Zobacz Także