Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2019-02-21.

Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

99 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Robex
Miejscowość: Ojrzeń
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.11.23
ważne do: 2019.02.21
wyświetleń: 176

Szczegóły ogłoszenia:

Masz utrudnienie z sprawnością swojego osobówki? Wziąłeś uczestnictwo w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex założona przez Roberta Staworko przedsięweźmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w skutecznej pomocy drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także motocyklach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Na dodatek przedsiębiorstwo pomocy drogowej rozporządza w swojej propozycji transport ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą wyposażoną w wyciągarkę przekazywane są na terenie całego kraju!

Najważniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada rywalizujące ceny!.

W celu zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.

Polecane

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama