Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-06-17.

Gawag – produkcja, sprzedaż, montaż i serwis wag

999 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Firma: Wagi i Systemy Ważące "GAWAG" Gac Sp.J.
Miejscowość: Jankowice Wielkie
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://gawag.pl
   
dodano: 2018.03.19
ważne do: 2018.06.17
wyświetleń: 219

Szczegóły ogłoszenia:

Firma Gawag zajmuje się produkcją, sprzedażą, montażem, serwisem oraz dostawą sprawdzonych i solidnych wag samochodowych, kolejowych, platformowych, zbiornikowych i innych.
Solidne wagi Gawag wyposażone są w sprawdzone oprogramowanie do obsługi systemów ważących oraz wag elektronicznych. Gawag to także również wypożyczenie wzorców masy o nominałach 25 kg, 500 kg oraz 1000 kg.

Nasze wagi oraz elementy wytwarzane są z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego spełniają wszystkie wymagania stawiane przez naszych klientów. Dla pełnej obsługi klienta, zajmujemy się także montażem i serwisem naszych wag i systemów wagowych.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Mettler-Toledo, która specjalizuje się w profesjonalnej i wymagającej elektronice wagowej stosowanej przy budowie wag zbiornikowych, kolejowych, samochodowych oraz pozostałych systemów ważących.
Wagi Gawag wyposażone są w niezawodne zabezpieczenie przetworników przed zakłóceniami fal radiowych, korozją, wodą, gryzoniami oraz wyładowaniami atmosferycznymi.

Wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. W niektórych systemach instalujemy również systemy kontroli i pozycjonowania.
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.

Polecane

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama